Linux Professional Institute

Відкрий силу Open Source

Про курси

ПрограмаКількість годинТривалість навчанняРозмір групи
LPIC-190 годин2,5 місяцімакс. 15 слухачів
LPIC-1 Online80 годин2,5 місяцімакс. 6 слухачів
LPIC-290 годин2,5 місяцімакс. 10 слухачів

LPI (Linux Professional Institute) — некомерційна організація, ціллю якої є створення спільноти професіоналів та компаній, що активно використовують Linux, відкритий код та вільне програмне забезпечення.

Для досягнення своїх цілей LPI плідно працює над різноманітними ініціативами, найважливішою з яких є встановлення стандарту сертифікації Linux-спеціалістів. Сертифікаційні екзамени LPI, що являють собою індивідуальний стандарт, доступні для здачі у тисячах різноманітних точок по усьому світу на багатьох мовах, визнаються роботодавцями та підтримуються навчальними центрами.

Найбільш суттєва різниця між LPI та іншими програмами складається в тому, що LPI є цілком незалежним від постачальників і нейтральним по відношенню до дистрибутивів. Тести розробляються спеціальним чином, дозволяючи виявити компетентність по відношенню до будь-якого дистрибутиву Linux.

На поточний момент програма підготовки до сертифікації LPI (LPIC, Linux Professional Institute Certification) у нашій академії передбачає рівень LPIC‑1 (Junior Level Administration) та LPIC-2 (Advanced Level Administrator):

LPIC-1 Logo

LPIC-2-logo-small