Linux Professional Institute

Відкрий силу Open Source

Здача екзаменів

Іспити LPI можна здавати в будь-якій країні світу, у будь-який зручний для вас час. Все що потрібно - виконати п'ять пунктів, описаних нижче.

Вартість іспиту

Вартість складання іспиту LPI становить 149 євро. Для отримання сертифікату LPIC-1 необхідно скласти два іспити (101 і 102); аналогічно для отримання сертифікату LPIC-2 необхідно скласти два іспити (201 і 202). Проте, якщо ви навчаєтеся в нашій академії ви можете отримати 40% знижку на здачу іспитів. Таким чином, вартість одного іспиту складе всього 90 євро!

Отримання сертифікації

Після того, як ви здасте всі необхідні для сертифікації іспити, вам прийде автоматичне оповіщення на електронну адресу, вказану під час отримання LPI ID. Якщо ви не отримали такого листа протягом чотирьох тижнів після проходження всіх іспитів, напишіть повідомлення про це на info@lpi.org. У повідомленні будь ласка вкажіть ваш LPI ID, а також дату (дати) і місця проведення іспитів.

Через чотири-вісім тижнів після отримання цього електронного листа вам на пошту прийде сертифікат і пластикова картка LPI.


Як скласти іспит:

Крок 1: Реєстрація

Незалежно від того, як і де ви бажаєте здавати іспити LPI, вам необхідно спочатку зареєструватися онлайн для отримання ідентифікаційного номера LPI (LPI ID). Невиконання цього кроку може вплинути на можливість здачі іспиту в бажаний проміжок часу. Також вам необхідно надати ваш LPI ID в тестових центрах для реєстрації на іспит. Реєстрація безкоштовна і виконується на сайті LPI.


Крок 2: Вибір програми

LPIC (Linux Professional Institute Certification - інститут сертифікації Linux-професіоналів) пропонує складати іспити декількох рівнів. Визначте, які іспити та рівні необхідні вам:

Зверніть увагу! На даний момент наша академія передбачає підготовку до сертифікації лише рівня LPIC-1 и LPIC-2.


Крок 3: Розуміння політики LPI

Важливо, щоб кожен, хто планує здавати іспит LPI був знайомий з політикою LPI в таких питаннях, як перездача іспиту та закінчення терміну дії сертифіката. Будь ласка, прочитайте і ознайомтеся з політикою LPI перед здачею іспитів.


Крок 4: Планування здачі іспитів

Ви повинні надати свій LPI ID в тестовому центрі при реєстрації на іспит. Якщо ви не введете свій LPI ID, ваш іспит може не завантажитися.

Зареєструватися на іспити LPI можна в будь-якому з тисяч центрів тестування Pearson VUE у всьому світі. Після вибору зручно розташованого для вас центру Pearson VUE, можна запланувати час проведення іспиту LPI онлайн або по телефону.

Екзамени в Pearson VUE


Крок 5: Проходження іспиту

Якщо ви складаєте іспит на комп'ютері, результати іспиту будуть доступні відразу після його закінчення. Через день-два результати з'являться на сайті LPI в розділі кандидатів. Будь ласка, переконайтеся в тому, що у постачальника правильно вказаний ваш LPI, інакше ви не побачите свої результати на сайті. При здачі іспиту на папері ви повинні отримати результат протягом приблизно двох тижнів.