Linux Professional Institute

Відкрий силу Open Source

FAQ

* Якщо ви маєте запитання, які не увійшли в розділ «FAQ», ми зрадістю відповімо на них за адресою нашої електронної пошти.

Де проводяться заняття? [#]

Заняття проводяться у 538 та 516 аудиторіях 18 корпусу НТУУ «КПІ». Детальніше його місцезнаходження у розділі «контакти».

Це безкоштовно? [#]

Курси в нашій академії — платні. Але ми маємо гнучку систему знижок. Детальніше про них у розділі «Вартість навчання».

Коли починаються заняття у наступній групі? [#]

Ця інформація знаходиться на головній сторінці сайту. Якщо на разі нових наборів не планується, Ви можете попередньо зареєструватись на курс, тим самим підтвердивши своє бажання стати нашим слухачем, і ми обов’язково зателефонуємо Вам перед початком набору.

Що я отримаю після закінчення курсів? [#]

Внутрішній сертифікат академії від НТУУ «КПІ», знижку у 120 євро на здачу екзамену на міжнародний сертифікат, і, звісно ж, знання. :)

На якому дистрибутиві проводяться заняття? [#]

Заняття проводяться на дистрибутивах Ubuntu, Debian та CentOS (в залежності від теми занять).

Як можна сплатити за навчання? [#]

Оплатити навчання Ви можете у будь-якому відділенні банку за квитанцією, яку наші менеджери підготують для Вас, або методом безготівкового розрахунку.

Мені потрібно брати на курси ноутбук? [#]

Ні, в цьому немає необхідності. Заняття проводяться на наших комп’ютерах. Але за бажанням, Ви завжди можете отримати консультацію у викладачів з питань встановлення дистрибутивів на свій ноутбук, взявши його на заняття.

Як довго тривають заняття? [#]

Академічна програма занять триває 60 годин. Це 3 дні в тиждень по 2 години занять протягом 2 місяців. Іноді (наприклад, під час канікул або державних свят) заняття можуть переноситись, тому повна тривалість курсів може варіюватись у незначних границях.